دعای رفع طلسم

دعای رفع طلسم

سحر، طلسم و جادو از جمله موضوعات و مسئله هایی است که در قرآن کریم نیز از آن یاد شده است. افراد بسیار زیادی وجود دارند که از طلسمات علیه دیگران استفاده می کنند. در این مطلب قصد داریم انواع دعای رفع طلسم و راهکارهای آن را خدمت شما دوستان گرامی ارائه دهیم. این دعاها و راهکارها به شما کمک شایانی می کند تا از شر بدتر شدی ها و دشمنی ها در امان بمانید. دعاهای باطل السحر فراوانی وجود دارد که همه آنها یک هدف کلی را دنبال می‌کنند و آن خنثی کردن طلسم و جادو است. یکی از آنها دعای باطل و سحر قوی و فوری از راه دور است که در ادامه دستورالعمل های آن را شرح خواهیم داد.

دفع طلسمات
دفع نحسی هاطلسم – دفع طلسم- باطل کردن طلسم – دفع اجنه – ارتباط با خدا
 • یکی دیگر از انواع دعای رفع طلسم، ابطال سحر از راه دور به روش قرآنی نام دارد که این دعا نیز دستورالعمل ها و آداب مختص به خود را دارد. اگر شما هم به طلسم و جادوی دیگران گرفتار شده‌اید نگران نباشید چرا که در ادامه این مقاله راهکارهایی را برای رهایی از طلسمات به همراه نکات تکمیلی و دستورالعمل هایی که دارد خدمتتان معرفی خواهیم کرد. در صورتی که فرد این دعاها را همواره همراه خود داشته باشد از تمامی سحر و جادو و طلسمات مصون خواهد ماند.
دعای رفع طلسم
دعای رفع طلسم
 • دعای رفع طلسم

طبق تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده ثابت شده است که طلسم و سحر به زندگی بسیاری از مردم رخنه کرده و تاثیرات مثبت یا منفی را بر زندگی آنها گذاشته است. ممکن است سحر را با لغتی تحت عنوان خدعه نیز بشناسید که به هر چیزی که ریشه و علت آن پنهان و مرموز باشد اطلاق می گردد. طلسم در اصطلاح مجموعه ای از فنون، روش ها و اعمالی است که می توان با به کارگیری آنها شرایط فراطبیعی و طبیعی را دستخوش تغییراتی کرد و از این طریق به اهداف خود نزدیک شویم. جالب است بدانید که در آیه ۱۰۲ سوره بقره به تاثیرات طلسم و سحر به شکل صریحی اشاره می کند. اما آنچه که اهمیت دارد نحوه استفاده از دعای رفع طلسم برای رهایی یافتن از این مخمصه است.

اگر شما هم سنگینی و نحوستی را در طالع خود احساس می‌کنید و متوجه شده اید که در پیشبرد کارها و عملکردتان اختلال ایجاد شده است چاره کار شما استفاده از دعای رفع طلسم است. شما می توانید برای اعمال و اجرای این دعا به صورت آنلاین و اینترنتی و تنها با چند کلیک ساده به تیم پر قدرت ما مراجعه نمایید؛ اساتید دعانویس ما با تکیه بر تجربه مفید و سابقه کاری درخشان خود می‌توانند به شکل کاملا تضمینی این دعا را جهت رفع هرگونه طلسم و نحوست برای مراجعه کنندگان محترم بنویسند.

 • راهکارهایی برای رفع طلسم

علاوه بر دعای رفع طلسم که می بایست به شکل کاملاً تخصصی و حساس توسط استادان این حوزه انجام شود راهکارهای عمومی وجود دارد که میتوانید با انجام آنها تاثیر طلسم را به حداقل ترین شکل ممکن برسانید؛ اما فراموش نکنید که اگر مشکل یا خللی در زندگی ما رخ داد نمی توان با قطعیت گفت که ریشه آن حتماً به طلسم و سحر و جادو بر می گردد. درست است که بسیاری از مشکلات در نتیجه طلسمات ظاهر شده‌اند اما نباید تمامی مشکلات را به این گونه مسائل ربط دهیم. با این حال اگر احتمال چنین موضوعی وجود داشت می توانید از دعاها و راهکارهایی که معرفی شده است بهره ببرید. در ادامه چند مورد از این راهکارها را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد:

 1. صدقه دادن: فردی که احساس می کند به انواع طلسم دچار شده است می‌تواند با تداوم و تکرار صدقه، قرائت سوره یس و تغییر محل زندگی خود تمامی مشکلات و نفوس بد را از خود و اطرافیانش دور نگه دارد. نکته بسیار مهمی که بیان آن الزامی است این است که به اراده خداوند معتقد باشید و اجازه ندهید که ایمانتان متزلزل شود. چرا که با استقامت و پایداری ایمان خود، شیطان را ناامید می کنید و درهای رحمت الهی به سوی شما باز خواهد گشت. این روش یک روش عمومی و تایید شده از طرف امامان معصوم است.

 

 1. ذکر یونسیه: قرآن این ذکر را مایه نجات حضرت یونس معرفی کرده که شما هم میتوانید از آن به عنوان دعای رفع طلسم استفاده نمایید.
 2. حدیث قدسی: در رابطه با این حدیث به عنوان یکی از انواع دعای رفع طلسم باید بگویم که خداوند به پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله و سلم فرموده است که کسی که میخواهد از سحر و طلسم در امان بماند این دعا را بخواند.

 

 

 1. خواندن آیات ۵۱ و ۵۲ سوره قلم و خواندن آیت الکرسی
 2. پناه بردن به خداوند با ذکر اعوذ بالله من الشیطان رجیم
عواقب طلسم شدگان
 • از کجا بفهمیم طلسم شده ایم یا خیر؟

بر اساس تحقیقات و بررسی هایی که در این زمینه انجام شده بیشتر طلسم ها و جادو ها زمانی برای شما نوشته میشوند که شخصی به طور مستقیم یا غیر مستقیم از شما دلخوری خاصی دارد. این طلسم ها به شکل های مختلفی نوشته می‌شوند که رایج‌ترین و مرسوم ترین آنها عبارتند از:

 1. دفن کردن لباس های شما: هرچقدر یه باز دیرتر و به بدن نزدیک‌تر باشد تاثیر بیشتری را خواهد داشت. در این روش از طلسم ها روی لباس مفعول ورد و دعای مخصوصی را می خوانند و در نهایت لباس را در جایی دفن می کنند. اغلب این نوع طلسم ها بازه زمانی معینی دارند و پس از مغزی شدن آن زمان به صورت خود به خود باطل خواهند شد. اگر بنا به هر دلیلی لباس دفن شده از زیر خاک بیرون آورده شود سحر و جادو و باطل خواهد شد. به همین خاطر است که بسیاری از باطل کنندگان طلسم می گویند که می بایست آن لباس را پیدا کرده و از زیر خاک بیرون بکشید.

 

 1. دفن کردن جزء مرده ای از بدن: این روش از طلسمات هم مشابه حالت قبل جزء مردهای از بدن مفعول را که معمولاً یا موی اوست یا ناخن در زیر خاک دفن می کنند.
 2. خوراندن دعا به همراه یک چیز شیرین: در بسیاری از مواقع نیز دعانویس ها روی خوردنی های شیرینی مانند شله زرد و حلوا دعا خوانی می کنند و آن را به خوراک فرد می دهند. در صورتی که فرد آنها را بخورد طلسم می شود و برای باطل کردن آن طلسم باید آن دعا از تک تک سلولهای فرد جدا شود که کاری دشوار است.

 3. مأمور کردن و در اختیار گرفتن یک جن برای انجام یک ماموریت: در این روش از طلسم فرد دعانویس یک جن را در اختیار می‌گیرد که او باید در مدت زمان مشخص شده ماموریت گفته شده را انجام دهد. گفتنی است که باطل کردن این طلسم به نسبت ساده تر است چرا که خود جن اسیر بوده و خواهان آزاد شدن است. اگر شما بتوانید نیروها و انرژی های مثبت فراوانی را در وجود خود جمع کنید قطعاً جن نمی تواند در کنار شما دوام یابد لذا یا فرار می کند و یا حتی می میرد.
با ما طلسمات خود را سریع دفع کنید
با ما طلسمات خود را سریع دفع کنید
 • خلاصه کلام!

دعانویسان برای به اجرا درآوردن سحر از طلسم استفاده می کنند. این طلسم می تواند جنبه مثبت یا منفی داشته باشد که اگر شما دچار طلسم با جنبه منفی شدید راهکار شما استفاده از دعای رفع طلسم است. قطعاً می دانید که طلسم و سحر و جادو حقیقت دارد و هیچ کس تاکنون نتوانسته است که منکر وجود و تاثیر آنها شود. بسیاری از افراد شیطان صفت و بد خوی از روی دشمنی و حسادت و کینه سیاهی که در دل دارند برای دیگران طلسمات منفی و زیان بار می نویسند؛ این طلسمات عوارض بسیار بدی را برای زندگی شخص مفعول در پی دارد که تنها راه رهایی از آن استفاده از دعای رفع طلسم است.

امیدواریم آنچه را که در خصوص دعای رفع طلسم و راهکارهای عمومی خدمتتان عرض کردیم برای تان مثمر ثمر باشد و اگر روزی خدایی نکرده به هر گونه طلسم گرفتار شدید بتوانید با استفاده از دعای رفع طلسم تمامی نحوست و انرژیهای منفی را از خود و عزیزان تان دور کنید. برای این کار تنها کافیست به تیم ما که متشکل از اساتید برجسته و خوشنام در حوزه دعا نویسی است مراجعه نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید