انگشتر موکل

ما با خواندن دعای انگشتر موکل دار خواص شگرف این انگشتر را برای خریداران فعال میکنیم. در واقع انگشتر های موکل دار اهداف متفاوتی را مانند افزایش رزق و روزی، جذب ثروت و گشایش کارها را دنبال می کنند. موکلی که در در ساختار این انگشتر وجود دارد باید با روش های مخصوص و مجربی فعال شود تا آن انگشتر با گذشت زمان کارایی خود را پدیدار گرداند.

در یک دسته بندی کلی می‌توان انگشتر های موکل دار را به دو گروه کلی تقسیم کرد؛ گروه اول اهدافی مانند افزایش مهر و محبت، افزایش قدرت جذب، تسخیر القلوب، اعلام سابقه عزیزشدن و عقد لسان را دنبال می‌کنند. گروه دوم از انگشتر های موکل دار اهدافی مانند افزایش ثروت، رونق رزق و روزی و به طور کلی کارگشایی را دنبال می‌کنند که خصوصاً برای افرادی کاربرد دارد که امورات روزمره آنها در اثر نحوست و سنگینی بسته شده باشد.

با خواندن دعای انگشتر موکل دار این انگشترهای عجیب و مرموز فعال می‌شوند و قدرتمندی بسیار ویژه خود را به رخ می کشند. موکلین شریفی که در ذات این انگشتر نهفته اند دارنده انگشتر را از قدرتهای معنوی و فیزیکی فوق‌العاده‌ای بهره مند می سازند. این خاتم ها با توجه به اینکه ارزش بسیار بالایی دارند و دارای خصوصیات بی نظیری هستند تعدادشان بسیار نادر و کمیاب است. انگشتر های گروه اول و دوم از نظر ساختار ظاهری با یکدیگر متفاوت بوده ضمن اینکه عملکرد و کارکرد جدایی دارند. این انگشتر های شریف و نایاب قواعد و دستورالعمل های نگهداری متفاوتی دارند و روش استفاده از آن می بایست به خریداران و مراجعه کنندگان محترم آموزش داده شود.

دعای انگشتر موکل دار و فعال شدن خواص این انگشتر جادویی
دعای انگشتر موکل دار و فعال شدن خواص این انگشتر جادویی
  • دعای انگشتر موکل دار و فعال شدن خواص این انگشتر جادویی

مجموعه ما با خواندن دعای انگشتر موکل دار به همراه طلسمات و اوراد مربوطه خاص این انگشتر شگفت انگیز را فعال میکند. از جمله خواص این انگشتر می توان به موارد زیر اشاره کرد: شیفته شدن معشوق، ارتقاء پست و مقام، ترفیع شغلی یا تحصیلی، نوحه افزایش عزت مندی و عزیز شدن نزد صاحب کار، دفع و رفع چشم زخم و حسودان، ابطال هرگونه سحر و جادو و طلسم، گشایش کلی و عمومی تمامی امور، بسته شدن زبان دشمنان و زبانبندی خلایق، تسخیر و احضار معشوق و غیره.

در حقیقت منظور از انگشتر موکل دار انگشتری است که موکل دارد و به اصطلاح عامیانه درون سنگ این انگشترها جن وجود دارد. البته برخی ها بر این باورند که این موجود صرفاً نباید جن باشد و میتواند هر موجود خواص دیگری نیز باشد. جن موکل به حدی قدرتمند است و توانایی های بیشماری دارد که تنها افرادی که قابلیت احساس نیروهای ماورایی را دارند قادر به تشخیص آنها هستند؛ برای فعال سازی آن کافیست دعای انگشتر موکل دار روی انگشتر خوانده شود. حواستان را جمع کنید که گول افراد سودجو ای که انگشتر های معمولی را با قیمت های بسیار بالا و گزاف تحت عنوان انگشتر موکل دار به سایر افراد میفروشند را نخورید. یکی از راهکارهای اصلی تشخیص انگشتر موکل دار اصلی با نوع فیک و تقلبی آن جنس نگین به کار رفته در روی آنهاست که اغلب انگشترهای اصل نگینی ازجنس عقیق دارند.

  • چه نیرویی در انگشتر موکل دار نهفته است؟

یک نیروی ماورایی بسیار قدرتمند در انگشتر های موکل دار نهفته است که پس از خواندن دعای انگشتر موکل دار، جن موکل سجاد وظیفه می کند و نیروهای نهفته در انگشتر به تدریج شروع به پدیدار شدن می کنند. جن موکل در سنگ نگین انگشتر های موکل دار ساکن بوده و نیرویی که در این محصول جادویی نهفته است از طریق همین موجود تامین می گردد. نکته بسیار جالبی که در این راستا به چشم می‌خورد این است که موکل انگشتر برای بقا و ادامه حیات خود از نگین انگشتر استفاده می کند. به عبارتی دقیق تر می توان گفت که نگین انگشتر با موکل انگشتر به نوعی همزیستی دارند.

بر حسب اینکه انگشتر از چه نوعی باشد روی آن دعای انگشتر موکل دار خوانده می شود که متناسب با نوع موکل، انرژی های ساطع شده از انگشتر امواج متفاوتی دارند و منجر به تاثیر بر زندگی صاحب انگشتر خواهند شد. به عبارتی گویاتر هر چقدر نوع موکل انگشتر قدرتمند تر و پر انرژی تر باشد قطعاً انرژی هایی که از انگشتر ساطع می گردد امواج بلند تر و قدرت بیشتری دارند لذا در پی این مسئله میزان تاثیرگذاری آن بر زندگی فرد نیز بیشتر خواهد بود. ممکن است شما هم با خواص سنگ عقیق آشنا شده باشید در غیر این صورت می توانید مقاله هایی از وب سایت ما را مطالعه نمایید که مربوط به قدرت سنگها است؛ اگر انگشتر موکل دار از سنگ عقیق ساخته شده باشد خواص و تاثیرات آن دو چندان خواهد شد چرا که اساساً عقیق در ذات خود انرژی فوق العاده و خواص منحصر به فردی دارد.

چگونه انگشتر را موکل دار کنیم؟
چگونه انگشتر را موکل دار کنیم؟
  • چگونه انگشتر را موکل دار کنیم؟

پیش از خواندن دعای انگشتر موکل دار روی انگشتر می بایست اساتید این حوزه تشخیص بدهند که ماهیت سنگ انگشتر ها چیست و یا از چه جنسی هستند؟ نحوه عملکرد این انگشتر های خاص به این صورت است که مانند یک چاکرای کمکی عمل می کنند و می توانند انرژی متناسب با خود را از کواکب دریافت نمایند. این انگشترها به واسطه جن موکل انرژی ذخیره شده در خود را منتقل میکنند. البته انرژی نهفته در انگشتر های موکل دار علاوه بر قدرت جن موکل، به قدرت سنگ به کار رفته در ساختار آن نیز بستگی دارند به عنوان مثال اگر سنگ به کار رفته در انگشتر از نوع عقیق زرد رنگ باشد، چاکرای خورشیدی را تقویت می کند چرا که هم طیف و هم رنگ چاکرای خورشیدی ماست.

البته فراموش نکنید در ساختار انگشتر های موکل دار غیر اصل سنگهای بی موکل و فاقد ارزشی به کار رفته است. که حتی خواندن دعای انگشتر موکل دار روی این محصولات تقلبی و فیک بی تاثیر خواهد بود. استفاده از سنگ های بی موکل و فاقد ارزش اشکالات زیادی دارد به عنوان مثال انرژی آنها هدفمند نیست به این منظور که انرژی خود را بدون هیچ برنامه و هدفی به محیط پیرامون منتشر می کنند که همین امر باعث می‌شود گاهی مضر باشند…!

  • ویژگیهای انگشتر موکل دار غیر اصل

در ادامه برخی از راهکارها و ویژگی هایی را شرح خواهیم داد که با شناخت آنها می‌توانید انگشتر های موکل دار اصلی و غیر اصلی را از یکدیگر تشخیص دهید و بدانید که خواندن دعای انگشتر موکل دار روی کدام یک تاثیر دارد. انگشتر های موکل دار غیر اصل از سنگ های بدون موکل و معمولی ساخته شده اند که به راحتی می‌توانند تحت تاثیر و کنترل عوامل مختلف محیطی قرار گیرند. به عنوان مثال امکان دارد فردی به نگین چشمگیر شما خیره شود و به اصطلاح آن را چشم بزند در این حالت این انگشتر انرژی منفی دریافت شده از سمت و سوی فرد را به خود جذب می کند و می تواند برای شما بسیار مضر واقع شود.

ضعیف بودن انگشتر های موکل دار غیر اصل یکی دیگر از راهکارهای تشخیص آنهاست که اگر سنگ های به کار رفته در آن را مورد بررسی قرار دهید متوجه خواهید شد که ساختاری نا منظم و ساختمان های الکترونی بی‌نظمی دارند. همین عوامل اصطلاح جزئی در به دست هم میدهند تا انگشتر موکل دار دچار افت کیفیت و افت قدرت گردد. البته ناگفته نماند که پس از خواندن دعای انگشتر موکل دار، تا حد زیادی نظم ساختاری آن افزایش می‌یابد. در صورتی که شما توسط فردی خبره اقدام به موکلدار کردن انگشتر تان نمایید، خواص این سنگ با حاله و طالع چارت نجومی شما خواهد شد و عواقب روشن و درخشان را مانند سعادتمندی برای صاحب خود به ارمغان می آورد.

ویژگیهای انگشتر موکل دار غیر اصل
ویژگیهای انگشتر موکل دار غیر اصل

خلاصه کلام اینکه خاصیت انگشتر های موکل دار بسته به اینکه جن و موکل ای درون آن نهفته باشد متفاوت خواهد بود. تمامی انگشتر هایی که در وبسایت ما قابل خریداری هستند تماماً از نوع موکل دار اصلی هستند که پس از خرید برای تان دعای انگشتر موکل دار را روی آن می خوانیم. این سنگ ها از اصلی ترین منابع و توسط افراد کارشناس و کاربلد گلچین شده‌اند و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته‌اند. این را بس که بدانید خواندن این دعا روشی بسیار ویژه و مخصوص دارد که میتوانید تاییدیه این روش را از افراد اهل فن دریافت کنید.

در پایان مانند همیشه از همراهی تک تک شما دوستان عزیز کمال تشکر را داریم و امیدواریم مطالبی را که راجع به دعای انگشتر موکل دار شرح دادیم به کارتان بیاید. توصیه‌ی نهایی و طلایی ما به شما این است که اگر شما هم خواستار ایجاد تغییراتی مثبت شد گفت در زندگی خود هستید می توانید این محصول را با بالاترین کیفیت ممکن و نازلترین قیمت از مجموعه ما خریداری نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید